11-04-2023 Ανακοίνωση προσωρινών πινάκων αιτήσεων μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) για οριστική τοποθέτηση, σχολικού έτους 2022-2023

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  Ηπείρου ανακοινώνει ότι έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της υπηρεσίας πίνακες με τα στοιχεία των αιτουμένων οριστική τοποθέτηση μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ), που κατέχουν οργανική θέση σε  Σ.Δ.Ε.Υ. των ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. της περιοχής ευθύνης της ΠΔΕ Ηπείρου, καθώς και τις μονάδες μετάθεσης κατά κριτήριο και στο σύνολό τους, προς ενημέρωσή τους, σύμφωνα με την υπ' αριθμ. 126423/Ε4/14-10-2022 (ΑΔΑ:Ψ8ΔΑ46ΜΤΛΗ-ΨΦ2) εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ με θέμα: «Πρόσκληση μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) για υποβολή αιτήσεων μετάθεσης σχολικού έτους 2022-2023.»

ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΟΥΜΕ ότι:

• οι ενδιαφερόμενοι/ες θα μπορούν, από 11-04-2023 μέχρι και 19-04-2022 και ώρα 15:00, να υποβάλουν ένσταση ηλεκτρονικά στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • τα μόρια εντοπιότητας και συνυπηρέτησης θα προσμετρηθούν μετά την υποβολή της δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΕΕΠ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΣΤΑΣΗΣ