Δωρεάν έλγχος Covid

ΠΥΣΔΕ Ν. Άρτας

Συγκροτούμε το Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε) Άρτας ως εξής:

Α.

1. Πρόεδρο του Συμβουλίου την κ. Χαμπηλομάτη – Αθανασέλου Παρασκευή του Ηλία, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ02, Διευθύντρια της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας, με αναπληρωτή της τον κ. Ζαχαρέλο Ιωάννη του Ευστρατίου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ03 και Προϊστάμενο του Τμήματος Ε΄ Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Άρτας.
  2. Τακτικό μέλος και Αντιπρόεδρο του Συμβουλίου την κ. Μπόνιου Αικατερίνη του Χρυσοστόμου, εκπ/κό κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Άρτας, με αναπληρώτριά της την κ. Ζιώρη Ανθούλα του Αχιλλέα, εκπ/κό κλάδου ΠΕ02, Δ/ντρια του Μουσικού Σχολείου Άρτας.
  3. Τακτικό μέλος του Συμβουλίου τον κ. Γιούργα Γεώργιο του Άγγελου, εκπ/κό κλάδου ΠΕ11, Διευθυντή του ΓΕΛ Ανέζας, με αναπληρωτή του τον κ. Καψάλα Νικόλαο του Ιωάννη, εκπ/κό κλάδου ΠΕ04.01, Δ/ντή του 2ου ΓΕΛ Άρτας.
  4. Τακτικό αιρετό μέλος του Συμβουλίου του κλάδου εκπαιδευτικών της Δ/νσης Δ.Ε. Άρτας τον κ. Βασιλείου Παύλο του Βασιλείου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ03, με οργανική θέση στο ΓΕ.Λ. Παναγιάς Διασέλλου, με αναπληρώτριά του την κ. Γώγου Κωνσταντινιά του Θωμά, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ02, Δ/ντρια του ΓΕ.Λ. Άνω Καλεντίνης.
  5. Τακτικό αιρετό μέλος του Συμβουλίου του κλάδου εκπαιδευτικών της Δ/νσης Δ.Ε . Άρτας τον κ. Βαρβάρα Ιωάννη του Κωνσταντίνου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ86, με προσωρινή τοποθέτηση στο Γ/σιο Φιλοθέης, με αναπληρωτή του τον κ. Ασπρούδη Δημήτριο του Κωνσταντίνου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ88.05, με προσωρινή τοποθέτηση στο 5ο Γ/σιο Άρτας.

Β. Γραμματέα του Συμβουλίου ορίζουμε την κ. Δώδου Σοφία του Γεωργίου, υπάλληλο κλάδου ΠΕ-Διοικητικού με βαθμό Α΄, της Δ.Δ.Ε. Άρτας, με αναπληρωτή της τον κ. Μπεκρή Γεώργιο του Ευαγγέλου, κλάδου ΠΕ81, αποσπασμένο στη Δ.Δ.Ε. Άρτας.

Η θητεία των ως άνω τακτικών και αναπληρωματικών μελών του Συμβουλίου λήγει την 31η Δεκεμβρίου 2022.