12-08-20 Ανακοινοποίηση στο ορθό στους τελικούς αξιολογικούς πίνακες κατάταξης υποψηφίων εκπαιδευτικών για πλήρωση κενών θέσεων στα Πρότυπα (Π.Σ.) και Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) »

Η Επιστημονική Επιτροπή Προτύπων και  Πειραματικών Σχολείων (Ε.Ε.Π.Π.Σ.) σύμφωνα με  τον νόμο 4692/2020 «Αναβάθμιση του Σχολείου και άλλες διατάξεις», (ΦΕΚ Α’ 111/12.6.2020) και την αριθ. 75/ΕΕΠΠΣ/01.07.2020 (ΑΔΑ: ΩΔ2Σ46ΜΤΛΗ-ΖΟΕ) Προκήρυξη πλήρωσης κενών θέσεων εκπαιδευτικών στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ) κατά το σχολικό έτος 2020-2021, προβαίνει σε ανακοίνωση με ανακοινοποίηση στο ορθό των τελικών αξιολογικών πινάκων κατάταξης των υποψηφίων εκπαιδευτικών για πλήρωση των κενών θέσεων στα (Π.Σ. & ΠΕΙ.Σ.)

ΑΒΑΘΜΙΑ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΒΑΘΜΙΑ ΠΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ