Δωρεάν έλγχος Covid

5. ΠΕ80 - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
  6. ΠΕ83 - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΒΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2651025203 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2651025203 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ιωάννινα ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2651025203 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ιωάννινα ΡΟΥΜΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2651025203 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΧΑΤΣΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2651064269 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2651064862 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651025897 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΔΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX EMAIL ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
Ιωάννινα ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2651025897 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.