01-07-2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενών θέσεων με την ιδιότητα των Διευθυντών/ντριών ή Εκπαιδευτικών με διοικητική εμπειρία στην Π.Ε.Π.Π.Σ. Ηπείρου

Η Διοικούσα Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Δ.Ε.Π.Π.Σ.)

προσκαλεί

τους/τις ενδιαφερόμενους/ες:

Διευθυντές/ντριες ή Εκπαιδευτικούς με διοικητική εμπειρία, που υπάγονται στις Διευθύνσεις Εκπαίδευσης της οικείας Π.Δ.Ε., που λειτουργούν Π.Σ. ή ΠΕΙ.Σ. για την πλήρωση των κενών θέσεων μελών Π.Ε.Π.Π.Σ. (Περιφερειακών Επιτροπών Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων) της περίπτωσης (ε) του άρθρου 15 του ν. 4692/2020 (Α΄111), όπως τροποιήθηκε και ισχύει, ως εξής:

Π.Ε.Π.Π.Σ.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ή ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ή ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ

ΜΕΛΗ

ΗΠΕΙΡΟΥ

1

να υποβάλουν αίτηση για την πλήρωση των ανωτέρω κενών θέσεων συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά